Adventní čas ve IV.A

06.01.2016 14:03

Dne 29.11. 2015 se v Novém Městě pod Smrkem uskutečnily  Vánoční trhy. Třída IV.A přispěla svým pytlíčkem zdravého vánočního mlsání  do nabídky stánku ZŠ. Žáci vlastnoručně vylouskali vlašské ořechy, naplnili pytlíčky  a společnými silami je zavázali a ozdobili. Vlašské ořechy doplnili sušenými banány, rozinkami a sušenými jablky.  Mnohokrát děkujeme návštěvníkům akce a zvláště těm, kteří udělali něco pro své zdraví a zakoupili si náš pytlíček. Díky Vám jsme za utržené peníze mohli  udělat pro své zdraví něco i my. Nakoupili jsme si pomela, pomeranče, mandarinky, grepy, jablka, kaki, kompotované broskve a ananas. Z těchto ingrediencí jsme si vyrobili ovocný salát, na kterém jsme si všichni pochutnali.

4. 12. jsme si zaskočili zaplavat do Sportovního a relaxačního centra na Mikulášské plavání. I letos nám dělal společnost veselý čertík v neoprenu.

15. 12. se čtvrtá třída společně s oběma pátými třídami vydala na vánoční program POZOR,VÁNOCE! do Oblastní galerie v Liberci. Abychom se zvládli na programu vystřídat, absolvovali jsme doprovodný program ZVÍŘE V OBRAZE. Z vánočního programu si děti  odnesly zajímavé výrobky (drahokamy, rybky, stromečky a z druhého spoustu informací ze světa zvířat a umění.

22. 12. proběhla třídní besídka a pak už se všechny děti těšily na nejkrásnější den v roce.

 

Fotografie z předvánočního času si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

                                                                                                                         Jitka Osterová

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode