AKTUÁLNÍ INFORMACE K VÝUCE OD 12. 10.

09.10.2020 11:59

AKTUÁLNÍ INFORMACE A POKYNY K VÝUCE OD 12. 10. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

dle nových vládních opatření bude výuka v nastávajících dnech probíhat následujícím způsobem:

• Výuka na 1. stupni probíhá i nadále beze změn – žáci chodí do školy každý den.
  • Výuka v obou speciálních třídách probíhá i nadále beze změn – žáci chodí do školy každý den.
  • Provoz školní družiny beze změn.
  • Po zbytek měsíce října nebude realizován plavecký výcvik pro žáky 1. stupně.

• V týdnu od 12. 10. do 16. 10. budou na prezenční výuce na 2. stupni přítomny třídy VI. A, VI. B, VII. B, IX. A. Zbývající třídy 2. stupně se budou vzdělávat distanční formou (školní platforma moodle).
  • V týdnu od 19. 10. do 23. 10. budou na prezenční výuce na 2. stupni přítomny třídy VII. A, VIII. A, VIII. B. Zbývající třídy 2. stupně se budou vzdělávat distanční formou (školní platforma moodle).
  • Oběd ve školní jídelně mohou odebírat všichni přihlášení žáci ke stravování - ať chodí na výuku do školy nebo se vzdělávají distančně. Právo na dotovaný oběd nemá žák nemocný.
  • Od 26. 10. do 30. 10. proběhnou celotýdenní prázdniny pro všechny ročníky, školní družina nebude v provozu.

Distanční výuka:

Je povinná pro všechny žáky.

Nevyučuje se VV, PČ, informatika, HV, TV, OV, RV, FG, sportovní hry – žák se do moodle nepřihlašuje.

Ostatní předměty vyučujeme podle stávajícího rozvrhu. Žák se tedy do školní platformy moodle přihlásí podle normálního rozvrhu a pracuje dle pokynů vyučujícího.

Se zákonnými zástupci žáků, kteří jsou tzv. off-line (nemají dle vyplněného sdělení možnost online výuky), bude dohodnut jiný způsob zapojení žáků do výuky. Rodiče bude kontaktovat telefonicky nebo e-mailem třídní učitel nebo vedení školy.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Michaela Smutná

9. 10. 2020