Úvodní informace

18.09.2018 10:48

Vážení žáci a rodiče,

v této rubrice budou zveřejňovány informace, které by Vám měly usnadnit hledání odpovědi na otázku „co dál, nebo spíše, kam dál“ po ukončení docházky na ZŠ. 

Další informace si můžete sami průběžně získávat z webových stránek informačního  a vzdělávacího portálu Libereckého kraje www.edulk.cz ., a to na odkazu přijímací řízení. Vlevo se objeví  sloupec INFORMACE   K PŘIJÍMACÍMU  ŘÍZENÍ  PRO  UCHAZEČE –  PRO ŽÁKY A RODIČE.  A zde se můžete například podívat na  KATALOG  OBORŮ  PRO  ŠKOLNÍ  ROK 2018/2019 s celkovým přehledem všech škol a oborů, které se na nich otevíraly v Libereckém kraji v minulém roce. Včetně adres, webových stránek, atd. Ano, je to z loňska, ale letos to nebude o mnoho jiné…. .

Tak společně zkoumejte, hledejte, vybírejte a Vy, milí žáci, Vy se učte… 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode