Info č. 5

20.10.2017 08:49

Tak jsme po veletrhu vzdělávání EDUCA v Liberci, na kterém  byli vycházející žáci z IX.A a Speciální třídy. Tuto exkurzi Vám, žáci, naše škola umožnila (neboť ne všechny školy se jej účastní) v rámci vyučování a já předpokládám, že jste na něm získali informace k rozhodování o své budoucnosti. Nezapomeňte na to, že různá lákadla na stáncích nebyla tím nejpodstatnějším. Sběr informací – to mělo být to pravé. Takže jste, milí žáci, doufám vytřídili z mnoha letáků a zbytečných papírů ty správné.

            Upozorňuji Vás, že ti, kteří uvažují o škole uměleckého směru, budou podávat přihlášku do 30. 11. 2017 a v lednu 2018 budou dělat talentové zkoušky. Na ostatní školy se budou přihlášky podávat do 1. 3. 2018. Ti žáci, kteří si např. podají přihlášku do 30. 11. 2017 na dvě umělecké školy tak mají možnost si podat ještě i další dvě přihlášky do 1. 3. 2018 na další stření školy nebo učební obory. 

           

Vážení žáci a rodiče!

Začíná období „Dnů otevřených dveří“. Využijte možnosti u těch škol, které Vás zajímají a jeďte se podívat. Vyplatí se to.

Žáci: Různé informace a letáky od škol Vám nechávám ve třídě  a další máte také v zasklené vitríně na chodbě naproti Vaší třídě. Takže to nemáte k informacím skutečně daleko. Pokud budete mít o něco z vitríny zájem, požádejte mě a já Vám to rád půjčím.

            M. Beran