Info pro 2. stupeň

17.03.2020 20:14

Milí žáci 2. stupně,

ještě pořád probíhá dokončování sběru e-mailových kontaktů na žáky. Zároveň je zprovozňováno e-learningové webové rozhraní Moodle.

Konkrétně jsou vytvářeny účty žáků a naši IT odborníci teď večer (v 19:00) už vytvořili modul pro (video)konference.

Na e-mailové adresy pak budou žákům posílány nejen informace o učivu, ale také přístupové údaje jak na Moodle, tak případně na jiné weby nebo aplikace. Každý z vyučujících bude volit formu výuky sám (informace chodí a budou chodit právě na e-maily žáků). Paní učitelky anglického jazyka již pravděpodobně zvolily Wocabee.

P. S.: Třída  VI. B už během dnešního dne dostávala od třídního učitele odkazy na výukové video, informace k němu + kde a jak látku procvičit a  informace o tom, jak a kdy s panem třídním komunikovat.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode