INFORMACE O PROVOZU OD 12. DUBNA

08.04.2021 06:37

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Vlády ČR o postupném obnovení výuky ve školách předkládáme důležité informace o vzdělávání v naší škole:

• od pondělí 12. dubna a vždy v lichých týdnech - prezenční výuka ve třídách                   2. A, 3. A, 4. A, 4. B, 5. A
  • od pondělí 19. dubna a vždy v sudých týdnech – prezenční výuka ve třídách                   1. A, 1. B, 2. B, 3. B, 5. B
  • speciální třídy stále prezenčně
  • zbytek tříd distančně

• Ranní i odpolední družina bude v provozu.
  • Strávníci - žáci vzdělávající se prezenčně mohou konzumovat oběd přímo ve školní jídelně, žáci na distanční výuce - odběr do jídlonosičů u okénka.
  • Pokud teď dítě do ŠJ nechodilo a při prezenční výuce opět bude, musí tento zájem o oběd rodiče sdělit nejpozději do pátečního 9. hodiny ranní školní jídelně.
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně provozu školy a školní družiny kontaktujte ředitelku školy nebo zástupce ředitelky školy.
Informace k samotnému testování žáků budou sděleny v dalším informačním sdělení zde na webových stránkách.

Michaela Smutná, ředitelka školy