Konec školního roku v I.B

14.07.2018 10:28

Návštěva ZOO Liberec

Protože do  I.B chodí šestnáct zvídavých dětí, vypravili jsme se  na návštěvu do ZOO Liberec. Nebyla to obyčejná návštěva, ale děti dostaly pracovní listy a zjišťovaly zajímavosti z života cizokrajných zvířat. Kde žijí, čím se živí a jak vypadají.  Hned u vstupu si vyzkoušely, jakou rychlostí jsou schopné běžet. Pak si měřily, kam doskočí a porovnaly si své výkony se zvířaty ze zoologické zahrady. Velmi nás pobavilo koupání slonice a prohlídka pavilonu opic. Nejvíce si děti užily minilanové centrum u výběhu s kozami. Velkým zážitkem pro některé děti byla i jízda tunelem na cestě vlakem z Nového Města pod Smrkem. Na zpáteční cestě si tunel nikdo neužil, protože všichni výletníci, až do stanice Hajniště, spali.

Lunapark

Kdo by se nechtěl zatočit na kolotoči, jezdit na koloběžce, v autíčku a ve vláčku? A jelikož i naši prvňáčci milují hry a legraci, jeli jsme si všechno užít do Lunaparku v Liberci. Některé děti už lunapark navštívily se svými rodiči, ale zábava se spoustou kamarádů ze třídy se ničím nahradit nedá. Musím naše děti pochválit, protože dodržovaly předem dohodnutá pravidla a opravdu si návštěvu užívaly!

Pěší výlet do Lázní Libverda

Počasí nám bohužel nepřálo a tak jsme naplánovaný pěší výlet nahradili náhradním programem. Děti si vyzkoušely své malířské a vyjadřovací schopnosti, postřeh, trpělivost a znalosti ze světa pohádek v soutěžích, které vyplnily předposlední den školního roku 2017 - 2018.

Deset měsíců v první třídě uteklo jako voda a po prázdninách už z malých prvňáčků budou zkušení druháci! Krásné prázdniny všem!

                                                                                                                                                                                                                                       J. Osterová  

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode