Obchodka cup 2013

22.11.2013 11:29

Dne 20.11.2013 se konal již tradiční florbalový turnaj Obchodka Cup ve Frýdlantě. Celý turnaj byl pod vedením a organizací SŠHL. Hrálo se v tělocvičně Zámecká, kde bylo zajištěno výborné zázemí pro hráče, skvělý servis, občerstvení a dokonce i koláčky, které jsme obdrželi hned při vstupu do tělocvičny.

    Turnaje se účastnilo celkem 6 družstev. Naši borci se umístili celkově na 3. místě po náročném boji se svými soupeři. Vyhráli jsme spoustu zajímavých cen, včetně medailí a diplomu. Na celém zápase panovala výborná sportovní atmosféra, doprovázena hudebním doprovodem a během přestávek tanečními ukázkami.

    Hrálo se 3+1, dva krát 8 minut. Jelikož při turnaji došlo k rovnosti bodů, rozhodovalo o konečném výsledku celkové skóre.

    Naši školu reprezentovali ti nejlepší hráči – jmenovitě: David Denis (výborná práce v brance), Smutný Michael, Dedecius Martin, Křiklava Aleš, Halász Michal, Malcovský Josef a Pospíšil Lukáš. Pochvalu zaslouží samozřejmě opět všichni hráči. Poučení pro příště je následující: „Není důležité vyhrát, ale účastnit se.“

 

             Děkujeme všem za pěkné zážitky a těšíme se na příští ročník.                                                       Bc. Michal Mládek

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode