Okresní kolo recitační soutěže

30.03.2015 11:48

V pátek  13. 3. 2015 se v Liberci uskutečnilo  okresní kolo  Celostátní přehlídky dětských recitátorů. 

I naše škola vyslala pět soutěžících: Samanthu Bendigovou, Elišku Diškantovou, Petru Starou, Ester Bruskou a Matouše Janáka. Kromě Matouše, který se zúčastnil loňského ročníku, bylo pro ostatní soutěžící  letošní okresní kolo premiérou. Svědomitě a zodpovědně se 14 dní připravovali a zlepšovali svůj přednes. Nervozita se pomalu rozplývala a všichni získávali tolik potřebnou jistotu.  Na zkoušky přicházeli s úsměvem a ze všech bylo cítit nadšení pro věc. Děkujeme recitátorům za  úspěšnou reprezentaci školy, rodičům i prarodičům za podporu a věříme, že na příští ročník opět vyšleme další šikovné recitátory.

 

                                                                                                                                           Mgr. Jitka Osterová

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode