Okresní kolo recitační soutěže

23.03.2016 16:24

V pátek  11. 3. 2016 se v Liberci uskutečnilo okresní kolo Celostátní přehlídky dětských recitátorů. I naše škola měla na této akci čtyři želízka v ohni: Sarah Banyákovou, Václava Žežulku, Terezu Engelmannovou a Ester Bruskou. Všichni čtyři recitátoři nás úspěšně reprezentovali, i když do krajského kola nepostoupili. Získali tolik potřebné zkušenosti  a přednesli  svá  vystoupení  většímu publiku. Za práci během příprav na okresní kolo a reprezentaci na celé akci si všichni čtyři zaslouží velkou pochvalu. Děkujeme také všem, kteří se podíleli na přípravě našich recitátorů a také rodičům za podporu.

                                                                                                                                      Mgr. Jitka Osterová

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode