ONLINE VÝSTAVA - STROM PODZIMU

08.11.2020 11:41

U příležitosti Dne stromů naše škola vyhlásila soutěž STROM PODZIMU.

Do soutěže bylo zasláno přes 30 prací. Je až neuvěřitelné kolika různými výtvarnými technikami autoři pracovali. Do soutěže přišly kresby, malby, fotografie, koláže, práce z přírodnin, práce z drátu, prostorové objekty i počítačová animace. Všechna dílka byla originální a všem, kteří se zapojili moc děkujeme.

Nejvíce odbornou porotu zaujaly tyto práce:

Fotografie Terezy Engelmannové a Anežky Víchové pro jejich citlivé vnímání a zachycení skutečnosti naprosto osobitým, výtvarným pohledem.

Počítačová animace Jakuba Pelikána, protože propojil klasickou techniku kresby s novými médii.

Malba Anny Pánkové pro svoji velikou fantazii.

Všestrannost Pavlínky Denkové, která strom ztvárnila plošně, prostorově a zvládla i dvě krásné básničky.

A literární dílko Julka Jano, protože je psáno od srdíčka.

Pochvalu si zaslouží úplně všichni účastníci:

Natálie Vítková, Anna Bárová, Natálie Škaredová ,Julie Janová, Jitka Hošková, Matěj Vích,

Kateřina Engemannová, Simona Pešková, Zuzana Pešková, Elizabeth Polívková,

Tereza Kocourková, Hana Hanušová , všichni žáci II. A s tř. učitelkou Monikou Škaredovou Greplovou, všichni žáci VIII. B s tř. učitelkou Blankou Semerádovou a paní učitelka Adéla Víchová.

Na všechny čeká malé ocenění. O způsobu předání ceny budeme konkrétní autory včas informovat.

Celou online výstavu můžete zhlédnou NA YOUTUBE - STROM PODZIMU - online výstava