Plavání 2013

13.12.2013 18:11

Žáci 2. a 3. ročníků se na podzim tohoto školního roku zúčastnili plaveckých kurzů v bazénu v Novém Městě pod Smrkem. Pod vedením Lukáše Pazděry a Bohuslava Širce se druháčci učili základním plaveckým technikám. Třeťáci navázali na kurz z druhé třídy a svoje styly už pouze zdokonalovali. Jejich snažení bylo zakončeno plaveckými testy, ve kterých některé děti uplavaly i 100 metrů (8 bazénů). Při slavnostním ukončení všichni plavci obdrželi od svých plavčíků medaile s diplomy a od zaměstnanců bazénu sladké pohoštění. Touto cestou děkujeme všem pracovníkům bazénu a panu Šircovi a Pazděrovi za výborné vedení kurzů. Fotografie z plaveckého kurzu naleznete ve fotogalerii.

Mgr. Jitka Babcová