Poděkování za sponzorské dary

11.01.2013 12:11

Není mnoho těch, kteří jsou ochotni finančně nebo materiálně podpořit činnost základní školy. Jakékoliv takového podpory si velmi vážíme.

• Na začátku tohoto školního roku se takovým dárcem stal  pan Pavel Dostalík, který do rekonstruované školní dílny daroval zářivková svítidla v celkové hodnotě 4 000Kč. Na vánoční besídku žáků II. stupně pak daroval věcné ceny v hodnotě 900 Kč.
  • Již tradičně poskytuje škole sponzorský dar na zvláštní výukové prostředky ve výši 25 000 Kč liberecká firma Knorr-Bremse, systémy pro užitková vozidla.
  • Za materiálovou podporu pracovního vyučování děkujeme i firmě Interbyt-Kapek, s.r.o.
  • Radostné zprávy jako by se sypaly: zřizovatel školy, město Nové Město pod Smrkem, rozhodl o tom, že výtěžek z 1. novoměstského plesu ve výši 20 000 Kč, který se podařilo vytvořit díky všem jeho sponzorům, věnuje škole na nákup (poslední) nové tabule s keramickým povrchem, datového projektoru a příslušenství k ní pro (v současné době) VIII. B třídu. Zbývající finanční prostředky doložíme z evropských peněz. Celá sestava byla objednána  u osvědčené firmy Boxed a bude namontována v lednu 2013. Tak z toho máme také radost.

Upřímně všem dárcům a sponzorům děkujeme a přejeme jim  vše dobré v novém roce 2013.

Mgr. Jindřich Novotný, ředitel školy