Pomůcky pro žáka 4. ročníku

02.07.2018 08:53
  1. Penál: pastelky, 2 pera, tužky č. 2, 3, pentilka s náhradními tuhami, ořezávátko, malé pravítko na potrhávání, gelové propisky nebo zvýrazňovače.
  2. Dlouhé pravítko 30cm, trojúhelník s ryskou, kovové kružítko obaly na knihy, obal na ŽK (silnější, průhledný).
  3. Kulatý penál do lavice na lepidlo a nůžky.
  4. Pomůcky na VV a PČ: podložka na lavici, vodovky, tempery (6 základních barev), paleta na míchání barev, štětec plochý č. 12, kulaté štětce (silnější a slabý), voskovky, lepidlo (tyčinka), nůžky, kelímek na vodu, houbičku, hadřík, 2 seříznuté špejle nebo redispero s násadkou, tuš černá, tužka č. 1, barevné papíry, slabý a silný černý fix, pracovní oděv (zástěrka nebo tričko). Vše uložit do podepsaného kufříku.
  5. Pomůcky na TV: cvičební úbor, cvičky nebo tenisky s bílou podrážkou, švihadlo. Vše uložit do podepsaného látkového pytlíku.
  6. Další: přezůvky v látkovém sáčku, ručník (vše podepsané), látkový ubrousek na svačinu!!!, náhradní oblečení pro případ nouze do látkového pytlíku do třídy, 1 balení papírových kapesníků, 1 vlhčené ubrousky, 1 kuchyňské utěrky
  7. Cyklovýckvik: helma na kolo funkční (klidně vypůjčit).

 

Do třídního fondu budeme vybírat 200 Kč. Cena za pracovní sešity bude oznámena během září.

 

 

                                               Mgr. Šárka Himmelová