Školní kolo recitační soutěže

27.02.2017 12:17

Jako každý rok, tak i letos se na naší škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Již osmý ročník této soutěže proběhl  13. 2. 2017. Přivítali jsme 32 recitátorů a jejich doprovod. I letošní ročník byl bohatý na šikovné recitátory. V kategorii  1. a 2. ročníků jsme mohli sledovat statečné zápolení s trémou a velkým publikem. Druhá kategorie byla obohacena o soutěžící z šestých ročníků a tím se zvýšily nároky na recitátory. Museli porotu i publikum zaujmout nejen svým hlasovým projevem,  gesty, ale i celou svou osobností  a to nebylo vůbec nic jednoduchého. Mnozí to ale zvládli na jedničku a umístili se na stupních vítězů.

Soutěže se zúčastnili:

Pavlína Denková (I.A), Vojtěch Petrák (I.A), Petr Jirsák (I.A), Tomáš Fiala a Martin Fiala (I.A), Magdaléna Stelmaszczyk (I.A), Gabriela Resselová (I.A), Jan Jalovičár (I.A), Tomáš Demeter (I.A), Ondřej Wenz (I.B), Alena Svobodová (I.B), Daniel Hübscher (I.B), Kryštof Pacovský (I.B), Filip Zákoucký (I.B), Jana Králíková (I.B),  Marie Kvapilová (I.B), Nela Čonková(I.B), Julie Janová (II.B), Helena Dančová (II.B), Sarah Banyáková (II.B), Gabriela Láznická (II.B), Viktor Babuci (II.B)

Kateřina Anastázie Madáková (III.A),  Václav Žežulka (III.B), Jana Fialová (III.B), Tereza Selnekovičová (IV.A), Tereza Engelmannová (V.A), Veronika Andrásiová (V.A), Klára Kozlovská (V.A), Aneta Špryňarová (V.A), Ester Bruská (VI.A), Tereza Kozlovská (VI.A)

Výsledky soutěže:

  1. a 2. třídy:       3., 4., 5. a 6. třídy:
1. místo  : Daniel Hübscher  I.B   1. místo :  Tereza Selnekovičová   IV.A
2. místo  : Gabriela Láznická  II.B  2. místo:   Tereza Engelmannová  V.A

3. místo  : Jan Jalovičár  I.A      

3. místo:    Aneta Špryňarová  V.A  a Ester Bruská VI.A
Zvláštní cena: Kateřina Anastázie Madáková  III.A

I letos posíláme naše recitátory na zkušenou do okresního kola Celostátní přehlídky dětských recitátorů. Ve čtvrtek 9. března bude v Liberci soutěžit Ester Bruská z VI.A a v pátek 10. března bude své štěstí zkoušet Daniel Hübscher z I.B, Gabriela Láznická z II.B, Tereza Selnekovičová ze IV.A  a Tereza Engelmannová z V.A. Držme jim palce!

                                                                                              Mgr. Jitka Osterová

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode