Školní výlet do Prahy

13.06.2016 17:11

24. 5. 2016 se třída IV. A a obě V. třídy vydaly na školní výlet do našeho hlavního města. Všichni jsme si moc přáli, aby se vydařilo počasí. Cesta do Prahy proběhla bez problémů a za dvě hodiny jsme byli na místě. Prohlédli jsme si Pražský hrad, chrám sv. Víta, Zlatou uličku, Karlův most, venkovní výstavu o Karlu IV. na Kampě, orloj na Staroměstském náměstí, vyvezli jsme se lanovkou na Petřín. Na Petříně nás překvapil déšť, který se nám celý den vyhýbal. Unikli jsme před ním do Zrcadlového bludiště. Pak už pro nás přijel autobus a my se vydali na cestu k domovu. Zpáteční cesta neproběhla tak hladce, jako ta do Prahy. Dostali jsme se do kolony, která se pohybovala velmi pomalu, a proto se náš návrat protáhl. Ráda bych pochválila všechny děti za turistický výkon, který předvedly a rodičům děkuji za trpělivost.

                                                                                                                                           Mgr. Jitka Osterová

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode