Školní výlet II.A + III.A

22.06.2015 12:42

Ve čtvrtek 28. 5. 2015 se uskutečnil školní výlet  II.A a III.A  na hrad Kost. Počasí nám přálo, program byl plný zajímavých aktivit. Nejprve si pro nás sokolník připravil přehlídku svých  opeřených  svěřenců, kteří  nám předvedli, co dovedou ve vzduchu. Následovala prohlídka hradu, divadelní představení  s piráty a jejich šermířskými dovednostmi. Po vynikajícím obědě nás čekal hradní trojboj o ceny. Děti střílely z luku, vrhaly sekerou a na závěr obě třídy změřily své síly v přetahování lana. Nemohli jsme vynechat návštěvu hradního obchůdku se suvenýry. Plni dojmů a příjemně unavení jsme se šťastně vrátili domů. 

                                                                                                                                            Mgr.  Jitka Osterová         

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode