Slavnostní zahájení v 1. třídách

29.08.2021 00:00

Milí prvňáčci, vážení rodiče,

slavnostní zahájení školního roku se uskuteční ve středu 1. 9. 2021 v 7:45 ve třídách I. A a I. B v budově školy v Jindřichovické ulici. Ukončení slavnostního zahájení je odhadováno na 8:45.

Doprovod prvňáčků je samozřejmě vítán, ale prosíme všechny doprovázející osoby o zodpovědnost (účast osoby trpící jakýmkoliv respiračním onemocněním je nemožná).

Ve škole proběhne preventivní screeningové testování žáků s frekvencí 3x po sobě, první test se provede 1. září a dále se testuje v termínech 6. září a 9. září 2021.

I naši prvňáčci se budou poprvé testovat jako všichni ostatní školáci hned 1. září. Není se čeho obávat, rodiče budou svým dětem nápomocni a společně vše zvládneme.

Testování nepodstupují prvňáčci, kteří předloží lékařský doklad o prodělání onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19) nebo doklad o  negativním výsledku testu provedeného v odběrovém místě (písemné potvrzení nebo SMS zpráva o negativním testu – platnost PCR testu je 7 dní).

Těšíme se na Vás!

Michaela Smutná