Turnaj ve stolním tenisu

26.03.2015 11:53

Turnaj žáků 2. stupně ZŠ ve stolním tenisu. 

 

                Dne 23. 3. 2015 se uskutečnil již třetí ročník jarního turnaje ve stolním tenisu žáků 2. stupně ZŠ. Turnaj byl organizován pro dvě věkové kategorie. V té první byli mladší sportovci, a to žáci 6. a 7. tříd a celkem se přihlásilo 8 nadějných „pingpongářů“. Ve druhé kategorii hráli žáci 8. a 9. tříd. Zde soutěžilo 7 hráčů. Soutěžilo se systémem každý s každým, takže bylo učiněno za dost nejen spravedlnosti, ale i sportovnímu vyžití. 

                V mladší kategorii nebyl žádný z hráčů horkým favoritem a tak se odehrálo mnoho vyrovnaných duelů. O tom svědčí  i skutečnost, že každý z hráčů vyhrál alespoň dvě utkání.  Vítězem se stal Matěj Nevečeřal, druhé místo obsadil Tomáš Pacovský a třetí Lukáš Černík. Všichni ze 7. A – zřejmě dobrý oddíl….alespoň na ping-pong.

                V kategorii starších byl horkým favoritem Ladislav Kučera z 9.A. Ten své postavení potvrdil a s přehledem vyhrál všechna utkání. Druhé místo pak obsadil Ondra David a třetí Josef Malcovský.  Outsiderem turnaje se naopak stal Vladimír Fill, kterému se nepodařilo zvítězit ani jednou.

                A o co se hrálo? Samozřejmě o co nejlepší výsledky a o sladké ceny, které zabezpečilo vedení školy. 

                A na závěr ? Je příjemné zjistit, že z turnaje v ping-pongu se někteří hráči  přesunuli do tělocvičny na turnaj v košíkové….. . Na druhou stranu se nepodařilo do turnaje získat žádné děvče… . Asi příště budeme muset stanovit nějaká procenta…. jako v politice?

                Tak zase za rok.

 

                                                                              Organizátoři – učitelé Miroslav Beran a Radek Oster

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode