Turnaj ZŠ v malé kopané

04.10.2013 16:59

Ve čtvrtek 3. 10. 2013 se konal turnaj základních škol v malé kopané na hřišti FK Hejnice. Turnaje se zúčastnili žáci 6. - 9. tříd. Naši školu reprezentovali: Michal Karala, Michal Halász, Lukáš Kozlovský, Ladislav Kučera, Denis David, Lukáš Pospíšil, Michaela Krejčí a Honza Částek.

Jak to vše dopadlo???

Vyhráli jsme zcela jasně všechny zápasy. Celkově jsme dali 39 gólů během třech zápasů a jenom 4 jsme inkasovali. Konkrétní výsledky pro náš tým byly následující - 11:1, 22:1, 6:2.

Všichni naši reprezentanti hráli naprosto skvěle. Nejlepším útočníkem byl Ladislav Kučera a Denis David. V obraně se v dobrém světle předvedli Lukáš Pospíšil a Michaela Krejčí.  Děkujeme všem za příkladnou reprezentaci naší školy.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode