Vernisáž výtvarných prací

09.01.2015 10:14

8. 12. 2015 se uskutečnila vernisáž výtvarných prací žáků III.A. Děti si vyrobily pozvánky pro své blízké tiskem z papírové matrice. Každý žák měl svou nástěnku s výtvarnými díly, které si sám vybral, protože je považoval za zdařilé.

Malovali jsme kávou, skládali origami, inspirovali jsme se díly Alfreda Alexandera

Gockela, Friedensreicha  Hundertwassera či neoplasticismem. Některé práce byly dílem skupin žáků (totemy, rybky, vločková výzdoba). Společně také připravili pohoštění pro návštěvníky vernisáže a kulturní program. Ve třídě máme i šikovné básnířky, které prezentovaly své prvotiny.

Doufáme, že jsme potěšili většinu našich hostů a zpříjemnili jim čtvrteční odpoledne. Děkujeme všem, kteří nám pomohli s pohoštěním, vedení školy za zakoupení potřebných pomůcek pro realizaci vernisáže a hlavně všem návštěvníkům za to, že si našli čas a přišli se na nás podívat. 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode