Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže

28.06.2017 16:18

Žáci ZŠ v Novém Městě pod Smrkem se zúčastnili výtvarné soutěže ,,Malujeme pro týden bezpečnosti“ vyhlášené Týmem silniční bezpečnosti a Libereckým krajem. Soutěže se zúčastnili třídy II.B a V.A.  Soutěž probíhala ve třech kategoriích. Obě třídy patřily do 2. kategorie  určené pro žáky 1. – 5. ročníků základních škol. Práce dvou našich žákyní  Michaely Buluškové a Andrey Zavadilové se staly pracemi výherními. Míša obsadila 2. místo a Andrejka 4. místo. Výherkyně a jejich spolužačky Johanka Vrátná a Aneta Špryňarová  převzaly hodnotné ceny a poděkování za účast v soutěži z rukou hejtmana Libereckého kraje Marka Pietra. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo 20. června  v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje. Po předávání cen se soutěžící a jejich doprovod vyvezli rychlovýtahem nebo páternosterem do 17. patra nejvyšší budovy v Liberci, kde se jim naskytl jedinečný výhled na Liberec a jeho okolí.

                                                                                                                                              Mgr. Jitka Osterová

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode