Za hmyzem Jizerských hor

21.05.2018 12:26

Třída VI. A vyrazila se svým třídním učitelem na edukační vycházku, při které probíhalo alternativní vyučování. Jednalo se o předmět přírodopis a děti si měly prohloubit znalosti z probírané látky – hmyzu. S pracovními listy, encyklopedií a lupou jsme vyrazili směrem na Lázně Libverda. Cestou nám pan učitel schoval pět krabiček s úkoly. Nalezené úkoly jsme vypracovali ve skupinách. Cestou jsme pátrali po materiálu na výstavbu hmyzího hotelu, který má naše škola v plánu instalovat na školní zahradu 2. stupně a samozřejmě jsme se snažili nalézt a popsat různé druhy hmyzu.

V rámci dopoledne jsme si také zahráli hry sloužící k harmonizaci našeho třídního kolektivu. Vycházku jsme zakončili sladkou oplatkou na kolonádě v Lázních Libverda.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode