Základní pomůcky pro žáka 5. ročníku

26.08.2016 07:51

Vybavený penál:

1x tužku č.2, 1x tužku č. 3 nebo pentilku s náhradními tuhami, pastelky, 2 pera, guma, ořezávátko, nůžky, podtrhávátko (malé pravítko), kružítko, dva různé zvýrazňovače.

Geometrie:

Trojúhelník s ryskou + libovolné pravítko, papírová podložka s linkami formát A4, modelína (stačí dva válečky), 6 špejlí.

Vv + Pv:

Podložka na stůl, vodovky, tempery (6 barev), voskovky, 2 x černý fix (1x slabý a 1x silný), štětce kulaté č.1,3,6, štětec plochý č. 12, paleta nebo dřívko na míchání barev, hadřík, houbička, 2 seříznuté  špejle nebo násadku a redispero, nůžky, kelímek na vodu, pracovní oděv (zástěra nebo košile), tužka č. 1,  barevné papíry, 2x lepidlo v tyčince.

Tv:

Cvičební úbor, vhodná obuv se světlou podrážkou (cvičky nebo omyté sportovní boty), švihadlo. Rezervní spodní prádlo a ponožky. Vše uložit do látkového pytlíku, dívky s dlouhými vlasy budou mít na Tv gumičku do vlasů.

Další:

Ručník(se jménem), přezůvky v sáčku, látkový ubrousek na svačinu,  5 balíčků  papírových kapesníků, obaly na sešity a knihy, obal na ŽK – silnější (průhledný), krabičku na drobnosti do lavice, průhledná fólie (velikost A4).

 

 

Prosím rodiče, aby dětem vše podepsali nebo označili dohodnutou značkou.

Během září bude upřesněna částka za pracovní sešity.