Začátky a konce vyučovacích hodin

hodina 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.

od

do

7:45
-
8:30

8:40
-
9:25

9:45
-
10:30

10:40
-
11:25

11:35
-
12:20

12:30
-
13:15

13:10
-
13:55

14:05
-
14:50

 

Rozvrhy tříd 2019/2020

I. A - Mgr. Monika Škaredová Greplová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ TV M Prv VV      
Úterý ČJ M Čt/Ps HV        
Středa ČJ Prv M Čt/Ps        
Čtvrtek ČJ M TV Čt/Ps        
Pátek ČJ M Čt/Ps        

 

I. B - Mgr. Lenka Žabková

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M Prv Čt/Ps VV      
Úterý ČJ TV M Čt/Ps        
Středa ČJ M Prv HV        
Čtvrtek ČJ M Čt/Ps        
Pátek ČJ TV M Čt/Ps        

 

II. A - Mgr. Blanka Bartošová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M ČJ Prv HV      
Úterý ČJ M ČJ ČJ VV      
Středa ČJ M ČJ Prv        
Čtvrtek TV TV ČJ M        
Pátek ČJ M ČJ        

 

II. B - Mgr. Jiřina Svašková

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M Čt/Ps Čt/Ps Prv      
Úterý ČJ M Čt/Ps Čt/Ps        
Středa TV TV ČJ M Prv      
Čtvrtek ČJ M Čt HV        
Pátek ČJ M        

 

III. A - Nikoleta Křížová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí AJ ČJ TV TV M      
Úterý ČJ AJ M ČJ Prv      
Středa AJ ČJ M ČJ Prv      
Čtvrtek ČJ M ČJ VV      
Pátek ČJ HV M Prv        

 

III. B - Iveta Lodeová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M Prv Čt HV      
Úterý AJ M ČJ Prv Čt      
Středa M ČJ AJ Čt VV      
Čtvrtek AJ M Prv Čt      
Pátek ČJ M TV TV        

 

IV. A - Mgr. Jitka Babcová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí Čt ČJ M HV      
Úterý AJ ČJ TV TV M      
Středa ČJ AJ Čt M Vl - D      
Čtvrtek AJ ČJ M Vl - Z      
Pátek ČJ ČJ M VV VV      

 

IV. B - Mgr. Jana Mazánková

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí Čt M ČJ HV      
Úterý AJ M ČJ D Čt      
Středa ČJ M Z TV TV      
Čtvrtek AJ M ČJ Čt      
Pátek AJ M ČJ VV VV      

 

V. A - Mgr. Šárka Himmelová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí M ČJ AJ Čt HV      
Úterý M Vl - Z ČJ Čt      
Středa M ČJ AJ VV VV      
Čtvrtek M ČJ TV TV Inf      
Pátek M ČJ  AJ      

 

V. B - Mgr. Jitka Stará

  1.h 2.h 3.h 4.h 5.h 6.h 7.h 8.h
Pondělí ČJ M HV ČJ    
 
Úterý
 
ČJ M AJ Vl TV ČJ    
Středa ČJ M AJ      
Čtvrtek Inf ČJ M TV Vl      
Pátek AJ M ČJ VV  VV      

 

 speciální třída 1. stupeň - Jana Částková

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M ČJ Př/Prv AJ      
Úterý M ČJ TV TV AJ      
Středa ČJ M ČJ/Vl ČJ AJ      
Čtvrtek M ČJ ČJ HV Př/Prv      
Pátek M ČJ/Vl AJ      

 

VI. A - Mgr. Miroslav Funtán

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí AJ M OV    
Úterý
 
ČJ M AJ Z HV    Inf1/2  Inf1/2
Středa D ČJ M F      
Čtvrtek RV ČJ Z AJ TV TV    
Pátek M ČJ F VV VV  
 

 

VI. B - Mgr. Petr Diškant

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí AJ M ČJ F D    
Úterý
 
Z ČJ M VV VV   TV  TV 
Středa AJ ČJ OV Inf1/2  Inf1/2    
Čtvrtek M D RV F    
Pátek Z AJ ČJ M HV      

 

VII. A - Mgr. Adéla Víchová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí F ČJ M D VP VP    
Úterý
 
D M AJ RV F    
Středa ČJ M AJ VV VV    
Čtvrtek ČJ Z HV OV TV TV     
Pátek ČJ M Z AJ    

 

VII. B - Mgr. Semerádová Blanka

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ Z AJ M VP VP    
Úterý
 
M D ČJ F   TV TV
Středa AJ M Z D ČJ      
Čtvrtek OV F ČJ VV VV     
Pátek RV AJ M HV PČ     


 VIII. A - Ing. Miroslav Beran

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí M NJ ČJ OV VV F    
Úterý
 
AJ M ČJ VP VP HV    
Středa RV M ČJ Z Ch    
Čtvrtek AJ NJ ČJ Ch D   TV TV
Pátek AJ M NJ D F    

 

IX. A - Mgr. Klára Chaloupecká

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ AJ NJ Ch ČJ VV    
Úterý M AJ D HV Z    PČ  PČ
Středa M AJ Ch RV OV TVd TVd
Čtvrtek ČJ AJ M NJ D    TVch  TVch
Pátek ČJ NJ M Z F    

 

1.h 2.h 3.h 4.h 5.h 6.h 7.h 8.h
Pondělí Čj M Čj Prv Hv      
Úterý Čj M Čj Vv        
Středa Čj M Čj Tv        
Čtvrtek Čj M Čj Prv        
Pátek Čj Tv M        

  speciální třída 2. stupeň - Vladimíra Šveňková

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M F AJ NJ    
Úterý M ČJ TV TV VV    OV/RV  
Středa ČJ M D Z AJ  NJ    
Čtvrtek D ČJ F HV Ch8/Inf    
Pátek M Z  AJ NJ    

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode