Začátky a konce vyučovacích hodin

hodina 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.

od

do

7:45
-
8:30

8:40
-
9:25

9:45
-
10:30

10:40
-
11:25

11:35
-
12:20

12:30
-
13:15

13:10
-
13:55

14:05
-
14:50

 

Rozvrhy tříd 2020/2021

I. A - Mgr. Šárka Himmelová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M ČJ Prv HV      
Úterý ČJ M ČJ VV        
Středa ČJ M ČJ        
Čtvrtek ČJ M TV TV        
Pátek ČJ M ČJ Prv        

 

I. B - Mgr. Jitka Stará

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M Prv Čt/Ps HV      
Úterý ČJ M Čt/Ps        
Středa ČJ M TV Čt/Ps        
Čtvrtek ČJ M Prv VV        
Pátek ČJ M TV Čt/Ps        

 

II. A - Mgr. Monika Škaredová Greplová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M Čt/Ps Prv VV      
Úterý ČJ M Čt/Ps TV TV      
Středa ČJ M Čt/Ps Prv        
Čtvrtek ČJ M Čt/Ps        
Pátek ČJ M Čt/Ps HV        

 

II. B - Mgr. Lenka Žabková

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M Čt/Ps Prv        
Úterý TV ČJ M Čt/Ps HV      
Středa ČJ M Čt/Ps Prv        
Čtvrtek TV ČJ M Čt/Ps VV      
Pátek ČJ M Čt/Ps        

 

III. A - Mgr. Blanka Bartošová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ AJ M Prv HV      
Úterý ČJ M Čt/Ps TV TV      
Středa AJ ČJ M Prv      
Čtvrtek ČJ M Čt Prv VV      
Pátek ČJ AJ M Čt/Ps        

 

III. B - Mgr. Adriana Himmelová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí AJ ČJ M TV ČJ      
Úterý ČJ M ČJ Prv HV      
Středa ČJ AJ M TV      
Čtvrtek Čt/Ps Čt/Ps M Prv VV      
Pátek AJ M Čt Prv        

 

IV. A - Nikoleta Křížová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí AJ ČJ M HV      
Úterý ČJ TV TV M Čt      
Středa AJ ČJ M Čt Vl - Z      
Čtvrtek ČJ M Vl - D VV VV      
Pátek AJ ČJ M Čt      

 

IV. B - Kateřina Palmeová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ AJ M Čt HV      
Úterý M ČJ ČJ VV      
Středa M AJ Čt Vl - D VV      
Čtvrtek ČJ TV TV M      
Pátek M AJ ČJ Vl - Z Čt      

 

V. A - Mgr. Jitka Babcová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí Inf AJ ČJ M Čt HV    
Úterý ČJ M Čt      
Středa AJ ČJ M Vl - D      
Čtvrtek ČJ M Vl - Z VV VV      
Pátek AJ ČJ M TV TV      

 

V. B - Mgr. Jana Mazánková

  1.h 2.h 3.h 4.h 5.h 6.h 7.h 8.h
Pondělí AJ M ČJ Vl - D HV  
 
Úterý
 
ČJ M Čt      
Středa Inf AJ M ČJ Vl - Z      
Čtvrtek ČJ M Čt TV TV      
Pátek ČJ AJ M VV  VV      

 

 speciální třída 1. stupeň - Jana Částková

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí M ČJ Čt/Ps Prv Př AJ 5      
Úterý M ČJ Čt/Ps HV AJ 5      
Středa ČJ M TV TV Vl 5 Inf    
Čtvrtek ČJ VV M AJ 5      
Pátek M ČJ Čt/Ps Vl 5 Prv Př        

 

VI. A - Mgr. Klára Chaloupecká

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí M AJ OV RV      
Úterý
 
M ČJ AJ F Z       
Středa AJ M ČJ F Inf D    
Čtvrtek ČJ HV M VV VV    TV TV
Pátek Z ČJ  
 

 

VI. B - Natálie Pauchová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí M Z ČJ F RV    
Úterý
 
ČJ M AJ D OV   d d
Středa M F Z AJ ČJ      
Čtvrtek HV D ČJ Inf    TV  TV
Pátek VV VV M AJ ch ch    

 

VII. A - Petr Vojíř

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí Z HV M ČJ VP VP    
Úterý
 
ČJ AJ M   TV TV
Středa F RV M D AJ    
Čtvrtek Z ČJ AJ OV F    
Pátek D M VV VV ČJ      

 

VII. B - Mgr. Petr Diškant

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí F M Z AJ VP VP    
Úterý
 
M D ČJ OV   TV TV
Středa Z M RV AJ ČJ  F    
Čtvrtek ČJ VV VV ČJ    
Pátek M HV AJ D      


 VIII. A - Mgr. Adéla Víchová

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí ČJ M ČJ HV AJ F    
Úterý
 
Z Ch RV M D    
Středa ČJ NJ AJ Ch TV TV    
Čtvrtek VV M D NJ   VP VP
Pátek ČJ NJ OV M F AJ    

 

VIII. B - Mgr. Semerádová Blanka

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí M AJ NJ ČJ D    
Úterý Z RV Ch OV AJ M    
Středa D HV Ch F TV TV    
Čtvrtek M ČJ NJ ČJ AJ   VP VP
Pátek M ČJ NJ VV F    

 

IX. A - Ing. Miroslav Beran

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí M D ČJ NJ Z FG    
Úterý AJ M ČJ Ch    PČ  PČ
Středa OV AJ ČJ HV TVch TVch TVd TVd
Čtvrtek AJ M ČJ Ch NJ      Z
Pátek F AJ M NJ D VV    

 

1.h 2.h 3.h 4.h 5.h 6.h 7.h 8.h
Pondělí Čj M Čj Prv Hv      
Úterý Čj M Čj Vv        
Středa Čj M Čj Tv        
Čtvrtek Čj M Čj Prv        
Pátek Čj Tv M        

  speciální třída 2. stupeň - Vladimíra Šveňková

  1. h 2. h 3. h 4. h 5. h 6. h 7. h 8. h
Pondělí                
Úterý                
Středa                
Čtvrtek                
Pátek                

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode